Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Ku čarovnej atmosfére Vianoc už tak nejako patria svetielka. Či už ide o svetelné reťaze, blikajúce dekoráciu v oknách či mäkké svetlo sviečok. Pri prechádzke večerným mestom na vás dýcha vianočná atmosféra zo všetkého toho všemožného osvetlenia.

Ilustračný obrázok, zdroj

Nemusíte však čakať na Vianoce, aby ste si užili tento opojný efekt. Vyzdobte si vaše domovy pomocou svetelnej dekorácie kedykoľvek počas celého roka. Pokiaľ chcete vykúzliť útulné prostredie, je svetlo tým ideálnym pomocníkom.

Ako z hollywoodskeho filmu

Tiež ste vždy obdivovali zábery zo šatní hollywoodskych hviezd, ako sa v prekrásnych zrkadlách líčia? Vytvorte si jeho kópiu doma. Zaveste svetelnú reťaz napríklad okolo vášho zrkadla v chodbe. Vytvoríte tým krásny efekt a prinesie vám to viac svetla potrebného pri vašich prípravách.

Prelínajúce sa rastlinami

Ak máte v obývačke kyticu väčšieho vzrastu, nebojte sa svetelnú reťaz prevliecť jej telom alebo medzi jednotlivými listami. Rozžiarite tým akýkoľvek hluchý roh či samotnú kvetinu.

Kúzelné lóže

Nič nevytvorí toľko romantiky ako správne svetlo. Nešetrite nim. Kúpte si do spálne sviečky. Dajte však pozor pri ich umiestňovaní. Dávajte ich vždy ďaleko od miest, ktoré by mohli vzplanúť. Sviečky by mali byť v dostatočnej vzdialenosti, ako od posteľnej bielizne, tak od závesov a záclon.

Nad vašu posteľ alebo po obvode jej čela môžete nainštalovať už spomínanú svetelnú reťaz. Pod jej svetlom sa budete cítiť útulnejšie a pokojnejšie.

Inšpirácia pre každý deň

Máte radi motivačné nápisy či citáty a radi sa na ne denne pozeráte, aby ste si pripomenuli, čo pre vás určité slová znamenajú? Pre umocnenie ich významu ich rozžiarte. Kúpte si slabý svetelný prúžok a pomocou neho slovo napíšte na stenu. Môžete si tak denne napríklad pripomínať svoje sny pomocou slova „Dream“.

Svetelný nápis DREAMER – zdroj

Rozprávkové poháre

Ak si chcete zaobstarať originálnu dekoráciu do obývačky, vytvorte si svetelné poháre. Do ozdobných pohárov vložte čo najviac svetielok a naaranžujte ich napríklad na drevenej podložke s voňavým ihličím a šiškami alebo s akoukoľvek vašou obľúbenou dekoráciou. Dnes už nemusíte do pohárov vyvŕtavať dieru na prevlečenie elektrického drôtu. Väčšina svetelných dekorácii sa dá zaobstarať na tužkové baterky.

Pokiaľ máte nevyužitú stenu a stále premýšľate, ako jej dodať iskru, máme pre vás tento ďalší nápad. Zaveste na ňu cikcak svetelné reťaze a na ne potom zaveste vaše obľúbené rodinné fotografie.

Svetelné reťaze s fotografiami – zdroj

Nevyužité krúžky

Tiež si spomínate na vyšívacie krúžky, do ktorých sa naplnilo plátno a pri vyšívaní vám nikam neutieklo? Ak máte takéto kúsky doma a nevyužívate ich, zužitkujte ich práve teraz. Krúžok obtočte svetelnou dekoráciou, a potom už je len na vás, kam si ho zavesíte alebo len opriete ako výzdobu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *