Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
cammini_talianska_obuv_tenisky

Cammino. To je značka topánok, ktoré navrhla melbournská dizajnérka Katrina Verso. Jednotlivé topánky vyrába ručne v rodinnej továrni v Taliansku. V čom sú jedinečné a prečo staviť zrovna na talianských majstrov obuvníkov?

Láska k topánkam vyústila do vlastnej značky

Vždy mala vášeň pre umenie talianskeho obuvníctva. Kým bola na materskej dovolenke s prvým dieťaťom, uvedomila si, že na trhu je po talianskych kvalitných topánkach dostatočný dopyt, ale zároveň nedostatok kvalitných obuvníkov.

A tak začala Katrina Verso, melbournská dizajnérka a zakladateľka Cammino Shoes, svoj biznis. Začala spolupracovať s talianskou rodinou a vznikol prvý spoločný produkt, balerínky.

Tradičná talianska obuv

Firma Cammino verí v tradičnú výrobu talianskej obuvi, ktorá spočíva v kvalitných materiáloch a dobre odvedenej práci. Stojí za tým, že iba z najkvalitnejšej kože a dizajnu môžu vzniknúť topánky, ktoré sú rovnako krásne, ako pohodlné.

Svoje prvé balerínky vypustili do sveta v roku 2017. Ďalšie druhy topánok na seba nenechali dlho čakať.

Dámske tenisky sú kúsok, ktorý by nemal chýbať v botníku žiadnej ženy.

Kolekcia podľa talianskych mien

Nová kolekcia topánok sa volá Fermo a je pomenovaná podľa mesta, v ktorom sa nachádza továreň na topánky Cammino. Každá kolekcia je pomenovaná podľa nejakého talianskeho mesta. Balerínky majú názvy talianskych ženských mien a majú svojim nositeľkám priblížiť účel nosenia topánok. Trebárs kolekcia Bibiana znamená v preklade „plná života“ a predstavuje ružové balerínky, v ktorých sa budete skutočne cítiť energicky a šťastne.

Kvôli situácii so šírením vírusu Covid-19 sa spoločnosť dostala do ťažkostí – veľké množstvo objednávok bolo zrušené a jednotlivé obchody boli nútené zatvoriť.

Ak budete chcieť podporiť ich biznis a predovšetkým lásku k poctivej práci a topánkam, môžete na znovurozjetí výroby prispieť tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *