Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Stále hľadáme originálne dekorácie, ktoré dodajú nášmu bývaniu patinu osobitosti, ktorá dodá interiéru tú správnu atmosféru. Veľmi populárnym prvkom, s ktorým designeri tiež radi pracujú, je drevo. Ide o obľúbený materiál, pretože v priestore vytvára nielen hrejivé teplo či oživenie, ale predovšetkým sa hodí do klasického i moderného konceptu poňatia bývania. V tomto článku bude reč konkrétne o polenách. Čo všetko sa dá vykúzliť z takého zdanlivo nevyužitého odrezu?

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Nočné stolíky

Jednou z možností využitia drevených polien v interiéri je urobiť z nich nočné stolíky. Môžete tak použiť klasickú guľatinu, alebo z okrúhleho pňa urobiť hranol, záleží len na vás, ktorý tvar doladí geometriu vašej spálne.

Konferenčný stolík

Ak si stále neviete rady s odkladacím stolíkom do obývacej izby, poleno túto otázku môže vyriešiť za vás. Guľatina vyzerá výborne ako konferenčný stolček. Môžete použiť jedno masívne poleno, alebo dve rôznej šírky. Ideálne je zospodu namontovať kolieska pre ľahký pohyb.

Konferenčný stolík VOODOO - prírodná
Konferenčný stolík VOODOO – prírodná

Lampa

Úzke polienko či hranol si výborne rozumie so svetlom a tienidlom – originálnu lampu si s trochou zručnosti môžete vytvoriť aj sami.

Stojan na kvety

Toto hovorí za všetko, príroda a príroda rovná sa ďalšia možná ozdoba a to nielen interiéru, poleno pod bylinky vyzerá báječne tiež na záhrade alebo terase či dokonca balkóne.

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Stolička

Ak chcete mať originálnu stoličku, môžete využiť odkroj polena. Nemusí byť príliš široký a jeho hrúbka môže byť menšia. Stačí ho primontovať napríklad ku chrómovaným nôžkam alebo si urobiť vlastné nôžky z dreva. Stolička sa bude výborne vynímať kdekoľvek.

Zoznam nápadov pre využitie drevených polien by mohol byť takmer nekonečný. Fantázii sa medze nekladú, preto je len na vás, aký význam polenu pridelíte a kam ho umiestnite. Či už z pňa vymyslíte čokoľvek, drevo sa vám odvďačí príjemným estetickým dojmom.

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *