Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Záhradnú oázu pokoja skrátka všetci milujeme. Mohlo by to byť ešte lepšie? Mohlo! Ak patríte medzi priaznivcov leňošenia za spevu vtákov na čerstvom vzduchu, potom okrem záhradného sedenia nezabudnite na komfortné poležanie. Nie, my si nerobíme žarty. My vás v tom váľaní a relaxácii radi podporíme. Vyberte si niektorý z našich tipov a vychutnávajte si ešte príjemnejšie chvíle. Vonku.

Oddychová zóna k záhrade neodmysliteľne patrí. Kde inde v sezóne trávime viac času, než práve tu. Myslite tentoraz viac na seba a doprajte si luxusný chillout priestor. Ak ste sa doteraz mohli váľať iba tak na deke, nastal čas na zmenu. Aké sú možnosti?

Hojdanie čo neomrzí

Hojdanie je spojené s príjemnými pocitmi. Upokojuje. Možno práve preto by nejaký ten hojdací prvok vo vašej záhrade nemal chýbať. A ak si chcete poležať a len tak pozerať na nebo či do korún stromov, potom stavte na hojdaciu sieť. Hamaky sa vyrábajú v mnohých prevedeniach. Ak nemáte stromy, medzi ktoré by ste sieť mohli uviazať, nevadí. Hojdacie siete sú k dostaniu tiež na kovových alebo drevených konštrukciach. Vyzerajú skvele a niektoré z nich sú dokonca v prevedení pre dvoch. Milujú ich nielen dospelí. Deti budú nadšené!

Relaxačné lehátko pre 2 osoby AVENBERG FLORIDA 31078 Červená-zelená-modrá

Molitan to napraví

Ak máte krytú terasu alebo priestrannú pergolu, vyhraďte si tu miesto na odpočinok. Kam si ľahnúť? Predsa do mäkučkého matraca! Stačí zaobstarať rozkladací matrac pre hostí alebo rezaný molitan, ktorý potiahnete vybranou látkou. Pridajte pár dekoračných vankúšikov a my vám sľubujeme, že sa nebudete chcieť zdvihnúť. Takáto zóna navyše poslúži aj ako neformálne posedenie pre vás i vašich hostí. Buďte originálny!

Nie je lehátko ako lehátko

Klasické záhradné lehátka v exteriéri nesmú chýbať. Hodia sa nielen k bazénu alebo pre chvíle, kedy zatúžite po letnom opálení. Doplňte ležadlo plédom a vankúšikmi – a z bazénového doplnku sa razom stane vaše obľúbené útočisko. Lehátko vyberajte podľa koncepcie celej záhrady. K modernému domu môžete zvoliť v podstate akýkoľvek moderný materiál, k rustikálnemu štýlu sa hodí nadčasová drevená konštrukcia.

Záhradné kráľovstvo pre dvoch

Mysleli ste si, že postele patria iba do interiéru? Kdeže. Veľký výber a obľúbenosť záhradných postelí hovorí jasne – milujeme ich! Špeciálne široké lehátka sú často vybavené taktiež polostrieškou pre tieň a ešte väčší komfort. Aby ste sa mohli váľať luxusne. Je to jednoduché.

Relaxačné lehátko pro 2 osoby Craftfield PALACE -bežová

Palety vedú

A čo keď nemáte terasu alebo pergolu a napriek tomu by ste radi vymysleli originálnu odpočinkovú zónu? Skúste si vyrobiť napríklad pódium z paliet. Keď pridáte mäkký matrac, vytvoríte originálne a veľmi útulné posedenie, kam sa môžete uložiť k meditácii alebo sa len tak kochať záhradou. A že nepatríte medzi kutilov? Nábytok z paliet niektorí výrobcovia ponúkajú – stačí si vybrať.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *