Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Kuchyňa býva samotným srdcom domácnosti, kde sa točí rodinná energia a kde sa v podstate tiež žije. Aké sú aktuálne trendy, ktorými môžete svoju kuchyňu vyšperkovať? Prinášame kuchynské hity.

Realizácia kuchyne s otvoreným priestorom – ilustračný obrázok, zdroj

Čierna, sivá a biela

Veľmi obľúbené farby pre kuchyňu a jedáleň. Tento rok praje monochromatickému interiéru. Dajú sa zachovať vo svojej studenej unikátnej čistote alebo skombinovať s pestrými farbami a drevom, ktoré studenší ráz týchto odtieňov prehrejú. Práve čierna farba sa na prvý pohľad zdá až príliš drsná, ale v interiéri pôsobí veľmi mocne a elegantne. Takáto čierna tabuľová výmaľba v kuchyni môže byť pamäťovým faktorom vašej rodiny, kde zaznamenáte svoje odkazy, myšlienky a spomienky. Ak je pre vás čierna neakceptovateľná, skúste to s umiernenejšou šedou. O bielej písať ani nemusíme, táto farba drží prím už po dlhé roky.

Štýlová mramorová kuchyňa – ilustračný obrázok, zdroj

Ekleticizmus v kuchyni

Nebojte sa skombinovať zdanlivo nesúrodé prvky. Prekvapíte zrejme aj sami seba. Kontrasty sú vítané nielen v interiéri, ale aj v móde, a niekedy stačí spojiť protiklady spoločným spojovateľom, ktorý v priestore udáva isté súznenie. Rôzne tvary, farby a materiály odlišných štýlov? Hovoríme prečo nie, veď fantázii sa medze nekladú. Nebojte sa experimentov, snažte sa kombinovať s citom. Ak pre dizajn cit nemáte, nevadí. Stačí sa inšpirovať už vytvorenými konceptmi.

Otvorený priestor

Otvorené priestory želajú bezprostrednej komunikácii s rodinou a blízkymi. Ak si prajete byť s členmi domácnosti neustále v spojení, čo takto prepojiť kuchyňu so spoločenskou zónou? Udržíte centrum diania na jednom mieste a súčasne vybudujete praktický a funkčný priestor. Výhodou otvorenej plochy je rozhodne tiež to, že máte všetko po ruke a ani napríklad pri varení neprídete o možnosť komunikovať s blízkymi. Srdce vášho domova bude presýtené rodinnou atmosférou a to je na nezaplatenie.

Nadčasový mramor

Ako sa zdá, tak sa nám do módy vracia mramor. Podporuje čisté a jedinečné dojmy. Jeho tvrdosť umožňuje využitie pre pracovnú plochu. Mramor nestarne, stále nájde svoje uplatnenie v interiérovom dizajne. Milovníci drahých materiálov tento návrat iste ocenia.

Kuchyňa vo farbách šedej, čiernej a bielej – ilustračný obrázok, zdroj

Trblietanie v kuchyni

Ak patríte medzi nadšených obdivovateľov noblesných interiérov, tento rok vás prekvapí kuchynský trend, ktorým sú zlaté, mosadzné a medené detaily. Tie sú totiž in a to nielen v kuchyni. Tieto detaily prežiaria interiér úžasným teplým leskom. Hitom je tiež mosadzný riad.

Minimalizmus v kuchyni

Kto ide s dobou, ten vie, že menej je dnes viac. Doba praje jednoduchým minimalistickým kuchyniam, ktoré spájajú čisté a svieže línie. Žiadne zbytočné ozdoby ani lapače prachu. Praktická stránka takejto kuchyne umožňuje vyladiť priestor podľa svojich potrieb.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *