Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Kuchyňa nie je komodita, ktorú by sme si kupovali každý rok práve podľa toho, aké sú trendy. Ak máme šťastie, investujme do kuchyne raz za pár rokov. Môžeme si však kúpiť a zostaviť tak nadčasovú a kvalitnú kuchyňu, ktorá nám vydrží celý život. Ak však budete túto miestnosť rekonštruovať či novo zariaďovať v budúcom roku, ukážeme vám, aké kuchyne budú v móde.

Tmavé podlahy

Trendom budúceho roka bude veľký kontrast medzi podlahou a samotnou kuchynskou linkou. Svetlé farby dvierok kombinujte s veľmi tmavou podlahou. In je podlaha v dekore ebenového dreva.

Vaše spotrebiče nemusia byť vždy vidieť. Pokiaľ máte kuchyňu v retro štýle či jemnom dekore a moderné spotrebiče by rušili jej vzhľad, nebojte sa ich schovať. Umiestnite napríklad vašu mikrovlnnú rúru do nejakej z horných skriniek.

Čierne farby

Najnovším trendom u spotrebičov používaných v kuchyniach sa stala čierna farba. Výrobcovia prišli s chladničkami, rúrami aj mikrovlnkami v čiernej a bridlicovej farbe.

Čierna farba však prevláda aj u výberu skríň a ich dvierok. Módnymi budú prírodný dekor, farba dubu, petroleja a uhlie. Už tretí rok v rade budú prevládať temné odtiene. Ak neholdujete tmavým farbám a radi by ste experimentovali, in budú tiež kuchyne v divokých tónoch šafránovo žltej a výrazných odtieňoch modrej.

Šedé tóny ponúkajú dávku nadčasovosti. Voliť môžete medzi hromadou možností. Trendy sú všetky odtiene od béžovej cez modrosivú až po fialovo šedú. Všetky tieto farebné tóny sú stále veľmi obľúbené.

 

Čierna farba v kuchyni, zdroj

Otvorené police

Ukladanie kuchynského náčinia do otvorených políc je veľmi módne už niekoľko rokov. Samozrejme to so sebou nesie aj nevýhody, akými sú častejšie upratovanie zaprášených plôch. Na druhej strane ale otvorené police vyzerajú veľmi vzdušne a všetko máte ďaleko pohodlnejšie pri ruke. Nemusíte stokrát otvárať každú skrinku, pokiaľ práve niečo hľadáte či len upratujete riad z umývačky.

Uložte do najhornejšej z poličiek vzácne zberateľské predmety či dekorácie a nižšie police ponechajte pre riad každodennej potreby.

Kuchynské dosky

Pri výbere kuchynskej dosky je nutné pozerať nielen na najnovšie trendy, ale predovšetkým vyberať podľa trvanlivosti materiálu, kvality, funkčnosti a vhodného vzhľadu.

Modernými sú kuchynské dosky vyrobené z kameňa, konkrétne kremeňa. Kremeň je atraktívny pre svoju trvácnosť a konzistentné farebné vlastnosti. Ďalším materiálom vysoko na rebríčku popularity sa stáva žula. Tá patrí medzi najtrvanlivejší prírodný materiál a dobre odoláva prasklinám. Na túto dosku je možné bez problému umiestniť aj horúce hrnce či krájať priamo na jej povrchu.

Lacnejšou ale stále módnou alternatívou sa pre budúci rok stali kovové dosky. Tie sa hodia predovšetkým do moderne zariadených kuchýň.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *