Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Veľké zrkadlo nemusí byť umiestnené iba v kúpeľni. Interiérové trendy naopak volajú po tom, aby ste si väčšie zrkadlo s designovým rámom umiestnili aj v rámci ďalších miestností. Zrkadlo sa stane doplnkom a riešením malého priestoru iba za predpokladu, že ho umiestnite na správne miesto. Ilúzia veľkého priestoru nevznikne len tak.

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Zrkadlo naproti oknu

Pri premýšľaní nad tým, kam zrkadlo umiestnite, je vždy nutné uvedomiť si to, čo by malo odrážať. Úplne logicky by nemalo odrážať tmavé a neatraktívne miesta vášho bývania. Ak kupujete zrkadlo s cieľom opticky miestnosť zväčšiť a odviesť pozornosť od nepekných zákutí, radí sa medzi ideálne umiestnenie to naproti oknu. Priestor sa takýmto umiestnením prevzdušní a znásobí. Zrkadlo bude odrážať svetlo dovnútra interiéru a výsledkom bude oveľa útulnejšia atmosféra.

Zrkadlo ARTISTICO
Zrkadlo ARTISTICO

Zrkadlo na strope nie je tabu

Premýšľali ste nad tým, že by ste umiestnili zrkadlá na strop v spálni? Umiestnenie zrkadla na strop spálne môže na niekoho pôsobiť vulgárne, no výsledok dokáže byť veľmi elegantný. Je však nutné spomenúť, že toto umiestnenie je vhodné len u spální s vysokým stropom. Ak je strop nízky, zrkadlo priestor pohltí a vy sa pri pohľade z postele smerom nahor nebudete cítiť príjemne. To ostatne platí pre umiestnenie na strop v ľubovoľnej miestnosti. Veľké zrkadlo potrebuje mať dostatok miesta, v opačnom prípade vytvára u vás doma efekt zrkadlového bludiska.

Zrkadlové dekorácie

V menších bytoch na umiestnenie veľkého zrkadla často nezostáva miesto, ale to neznamená, že sa musíte zrkadla vzdať. Zaujímavým riešením je v tomto prípade zakúpenie niekoľkých menších zrkadiel, ktoré rozmiestnite spoločne s ďalšími dekoráciami na stenu. Kombinácia menších zrkadiel spoločne s rodinnými fotografiami pôsobí veľmi atraktívne.

Dizajnové zrkadlo Adele
Dizajnové zrkadlo Adele

Nevšedné dekorácie používajúce zrkadlá len tak neomrzia. Zo zrkadiel je tiež možné vyrobiť mozaiku, prípadne konkrétny obrazec. Zrkadlová samolepiaca tapeta vám pomôže umiestniť zrkadlový povrch aj tam, kde by to bolo buď technicky zložité, alebo kvôli väčším rozmerom zrkadla finančne náročné.

Voľne stojace zrkadlo v predsieni

Medzi jeden z najhorúcejších trendov patrí používanie voľne stojacích zrkadiel. Perfektným a naozaj praktickým miestom pre ich umiestnenie je predsieň. V zrkadle by ste mali vidieť celú postavu. Nebojte sa výstrednejších rámov, ozdobné rámy a rámy imitujúce starožitný vzhľad sa do modernej predsiene dokonale hodia.

Stojace zrkadlo Bakchus
Stojace zrkadlo Bakchus

Zrkadlo v interiéri dokáže zázraky. Keď sa budete riadiť vyššie zmienenými tipmi pre jeho umiestnenie, stane sa skvelou dekoráciou a stredom pozornosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *