Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Rána sú pre nás ťažké. Snáď až na pár výnimiek ich nikto nemá rád. Najmä v zimnom období sa málokomu chce vstávať z vyhriatych perín a ísť plniť povinnosti do chladného dňa. Preto často vylezieme doslova za päť minút dvanásť a ponáhľame z domu preč. Raňajky si odbavíme po ceste šálkou kávy alebo na ňu úplne rezignujeme. To je ale veľká chyba. Raňajky by mali byť štartovacím základom do nového dňa.

Avokádové raňajky, zdroj

Správne vyvážené raňajky doplnia zásoby glukózy a tým dodajú toľko potrebnú energiu do ďalšej práce. Zďaleka už neplatí, že nachystať zdravé a chutné raňajky zaberie desiatky minút. Žijeme v 21. storočí, v čase pokroku, kedy našu domácnosť zaplavil celý rad domácich pomocníkov. Prečo ich teda nezapojiť do hry aj v prípade chystania ranného jedla pre seba i rodinu?

Čo takto dať si smoothie

Čo je ťažkého na tom vziať jablká, banány, mrkvu, dať ich do nádoby a zapnúť jedno tlačidlo? Nič a pritom behom pár minút máte chutný kokteil plný vitamínov. Smoothie v posledných rokoch získavajú na popularite. Jednak vďaka rýchlej príprave. Po druhé, môžete si ho vziať so sebou do električky podobne ako kávu.

Smoothie – ideálne rýchle raňajky, zdroj
Mixér na smoothie SNB 4300WH – Sencor

 

Naviac sa zďaleka nemusíte obmedzovať len na ovocné smoothie. Pripraviť si ide aj kokteil so zeleninou, ktorý je ešte zdravší ako ten ovocný. Neobsahuje toľko cukru a zeleniny môžeme za deň zjesť neobmedzené množstvo.

Zabúdať by sme nemali ani na bielkoviny v našom jedle. Nie je ale problém smoothie „vylepšiť“ o biely jogurt, tvaroh alebo hrsť orieškov. Na trhu kúpite aj proteínové prášky, ktoré ide do kokteilu na záver prisypať.

Myslite na praktickosť robota

Pri nákupe robota sledujte, koľko rýchlostí je možné na ňom navoliť. Či zvládne rozsekať aj tvrdšie oriešky alebo prípadný ľad. Taktiež si skontrolujte, ako sú umiestnené vrtule a rezacie nože v miešacej nádobe. Lacnejšie náhrady robotov nechávajú na dne nádoby zvyšky surovín, pretože nedosiahnu všade.

V neposlednom rade myslite aj na úsporu množstva riadu. Na trhu nájdete roboty, kde nemusíte namiešaný nápoj prelievať do ďalšej nádoby alebo pohára. Priamo miešacia nádoba sa iba zavíčkuje a môžete s ňou vyraziť do víru dňa. Podobný princíp ako u coffee to go (slovensky: káva na cesty).

Kúpte si sendvičovač

Tekuté raňajky nie je to, čo by vás ráno uspokojilo? Namiesto toho by ste sa radšej zahryzli do chleba s kvalitnou údeninou alebo syrom? Čo by ste hovorili na raňajky v podobe toastov? Pripraviť si ich môžete aj deň dopredu, napríklad na večeru. Prikryté na tanieri vám bez problémov vydržia aj do ďalšieho dňa.

Podobne ako v prípade už spomínaných kokteilov, aj tu sa môžete vyhrať s príchuťami. Fantázii sa medze nekladú. Naplniť ich môžete klasicky syrom a šunkou. Alebo ingrediencie preložíte plátkom paradajky či papriky. Chybu neurobíte ani s toastom plneným tuniakom alebo vajíčkami.

Toasty k raňajkám
Sendvičovač DOMO DO 9123C

 

 

 

Toustovač ovládaný telefónom

Úloha toustovača je jednoduchá. Spiecť dohromady dva vložené chleby a suroviny obsiahnuté medzi nimi. Ale trh s elektronikou sa neustále vyvíja a dnes tak zakúpite účelné pomocníky, s ktorými je minimum práce a ešte si užijete zábavu. Už ste počuli o šikovnom toustovači?

Pomocou bluetooth a chytrej aplikácii v mobile vyšlete signál do kuchynského robota a on vám pripraví raňajky na želanie. Takto si môžete pripraviť aj „vypálenú“ potlač na rub krajca.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *