Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Kruhové obrazce, z ktorých vyžaruje sila a harmónia. Pohľad na ne dokáže upokojiť aj vzbudiť zvedavosť. Mandaly sa stali obrovským hitom v interiérovom dizajne. Viete, ako ich zakomponovať aj do vášho bývania?

Mandala na stene v spálni, zdroj

Mandaly sú spájané s oblasťou Indie a Tibetu, však pravdou je, že sa tieto kruhové ornamenty vyskytovali v rôznych kultúrach a obdobiach. Mandaly sú staré ako ľudstvo samo. Symetricky usporiadané tvary prinášajú veľmi zaujímavý vzhľad a v neposlednom rade aj energiu. V poslednej dobe sú mandaly nezriedka spomínajú v súvislosti s odbúravaním stresu. Ich vyfarbovanie baví i dospelých. Pestrofarebná mandala má skvelé predpoklady stať sa zaujímavým doplnkom vášho bývania. Viete, kde všade môže byť umiestnená?

Mandala na stenu

Vymaľovali ste si mandalu? V tom prípade si zaslúži miesto, kde bude poriadne vidieť. Umiestnenie veľkej mandaly na stenu aktuálne patrí medzi horúce trendy. Kruhový obrazec vymaľovaný pestrými farbami má jedinečnú schopnosť oživiť váš interiér. Mandaly sú k dostaniu aj vo forme fototapiet a samolepiek na stenu. Pri ich umiestnení myslite na to, že sú dosť výrazné. Nepotrebujú okolo seba ďalšie doplnky, pestré farby či kvety. Nechajte ich poriadne vyniknúť a určite ich čiastočne nezakrývajte napríklad nábytkom. Ako symbol mandala funguje iba v momente, kedy je vidieť celý kruh.

Fototapeta XXL – Winter Mandala

Mandala koberce plné radosti

Veľmi populárne sú mandala koberce rôznych rozmerov, ktoré môžete umiestniť prakticky do ľubovoľnej miestnosti u vás doma. Počítajte s tým, že kruhový koberec s motívom mandaly sa stane stredobodom celého priestoru, bude k sebe priťahovať pozornosť. Vyjadruje určitú súhru a prepojenie. Farebné zloženie a detaily mandaly ovplyvňujú atmosféru a ľudskú náladu. Do miest, kde chcete odpočívať, preferujte pokojnejšie farby a menej štruktúrované mandaly. Naopak napríklad do pracovne či predsiene sa nebojte zvoliť výraznejší a sýtejšie odtiene.

Koberec Mandala – KRÍDLA RADOSTI, hnedá, ø 100 cm

Dokonca aj ako prehoz

Mandaly môžete do vášho bývania prepašovať aj vo forme prikrývky na posteľ či sedaciu súpravu. Prikrývka s mandala potlačou prinesie orientálnu atmosféru. Niektoré prehozy dovezené priamo z Indie sú navyše ozdobené bohatými výšivkami či korálkami. Stačí jeden pohľad a je vám jasné, že máte česť s naozaj skvostným kúskom bytového textilu.

Obliečky Mandala, bavlna, zn. Colombine

Mandaly sú pre každého

Nezáleží na to, či veríte v magickú silu mandál, alebo sa vám len páči ich vzhľad. V každom prípade prinesú vášmu bývaniu originalitu a štýlovú pestrosť. Využitiu mandaly v interiéri sa medze nekladú. Ak máte dostatok času, neváhajte sa pustiť do výroby vlastnej mandaly. Vystaviť si svoj vlastný výrobok predsa len človeku urobí oveľa väčšiu radosť. V prípade mandaly navyše môžete do farieb vložiť celú svoju osobnosť. Výsledok vás tak bude dokonale reprezentovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *