Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Ak neustále premýšľate, ako by ste rozbili priestor, v ktorom bývate, potom môžete využiť práve pódium. Máme pre vás päť tipov, ako a na čo pódium využiť.

Využitie pódia v interiéri, ilustračný obrázok, zdroj

Nielen ak máte problém s úložným priestorom, pomôže vám stavba pódia vo vašom byte či dome. Pódium v ​​interiéri šikovne rozostrí hranice a zároveň sa ľahko stane dominantným prvkom, ktorý vám umožní rozdeliť priestor podľa svojich vlastných predstáv. Hodí sa do malých bytov, ale aj do väčšieho domu. Pódium sa dá využiť hneď niekoľkými spôsobmi a čo viac, jeho stavba nie je nijako zložitá.

 

 1. SPACIE PÓDIUM

  Jedinečná možnosť, ako sa zbaviť starej postele a získať nový úložný priestor. Pódium je vhodné na spanie v tandeme napríklad s futonovým matracom. Môžete vytvoriť jednoduchý schod, alebo vyššie pódium. Zabudovať sa do neho dá praktická knižnica, šatník, čokoľvek vás napadne. Pohrať sa môžete aj s romantickým osvetlením a prebudiť tak vo vašej spálni isté čaro.

 2. OBÝVACIA ČASŤ

  Ak máte veľkú obývaciu izbu, potom môžete zlomiť prvotné dojmy práve pódiom. Vďaka nemu jednoducho rozdelíte plochu napríklad na posedenie pri televízii a na jedáleň. V podstate je hra s priestorom úplne na vás, výhoda pódia je, že vyzerá zaujímavo a s izbou urobí divy. Alebo snáď máte naopak malé priestory? Potom pouvažujte o pódiu s výsuvnou posteľou. V obývacej izbe tak na vyvýšený schod umiestnite pohovku, ale cez noc z neho vykúzlite útulnú spálňu.

 3. PREMENLIVÁ PLOCHA

  Nedostatok miesta pre prácu a život? Aj tento problém vyrieši pódium. Môže sa totiž stať premenlivou plochou. Na pódium môžete umiestniť vankúšiky a urobiť z neho príjemné a pohodové posedenie namiesto pohovky, a v prípade potreby pódium využiť ako pracovnú plochu. To isté platí napríklad pre detskú izbu.

 4. ÚLOŽNÉ PRIESTORY

  Nenapadlo vás, ako vyriešiť úložný priestor vo vašej domácnosti? Do vyvýšeného priestoru ukryjete všetko, čo je potrebné. Či už skrine máte alebo ich z akýchkoľvek dôvodov nemôžete mať – kvôli miestu, práve pódium sa môže stať vaším šatníkom.

 5. POHOVKA

  Napadlo vám niekedy, že by ste pre seba a svojich hostí mali radi pohodlné a originálne posedenie? Unikátne pohodlie v alternatívnom štýle umožňuje nízke pódium po celej dĺžke izby, ktoré nahradí pohovku. Na plochu umiestnite molitany a dekoračné vankúše, a vytvoríte tak ideálny priestor nielen pre návštevy, ale aj pre víkendový relax s rodinou. A také útulné váľanie sa za nepriaznivého počasia, to znie lákavo, čo poviete?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *