Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
woodas-eco-friendly-dekoracia-na-rozvoj-kreativty

Obdivovať drevo. Baviť sa. Trénovať mozog. Byť eco-friendly. Alebo všetko dohromady? Ako sa môže stať hračka, hlavolam a zároveň obyčajný kus opracovaného dreva bytovú dekorácií?

Woodas je začínajúca firma, ktorá sa zameriava na umenie z dreva. Cení si jeho krásy a rozdielnosti štruktúry jednotlivých druhov. Každý typ dreva je totiž iný, má špecifické vlastnosti, váhu, farbu i tvrdosť. Každý druh je skrátka jedinečný.

Eco-friendly dekorácie

Drevo síce patrí do obnoviteľných zdrojov, odlesňovanie veľkých plôch však môže byť celosvetovým problémom, ak sa namiesto pôvodných stromov nebudú vsádzať nové. Woodas preto používa len recyklované a nevyužité drevo, aby celý proces výroby a najmä suroviny boli šetrné k životnému prostrediu.

Borovicové drevo, tmavé orechové drevo, sapeli, javorové, jaseňové, svetlé orechové? Rôzne odtiene, rôzne tvrdosti a rôzne štruktúry zaručí nevtieravý vzhľad a dobrú kombinovateľnosť jednotlivých kusov.

Každý kus je unikát

Každý kus dreva je vyrábaný ručne a žiadny nie je rovnaký. Vôňa prírodného dreva vám pomáha relaxovať, sústrediť sa. Woodas je ideálny dekorácií domov na stôl alebo do kancelárie, kde vám pomôže vyplniť chvíľky medzi pracovnými povinnosťami a naštartovať tak myseľ.

Podporte s Woodas svoju kreativitu

Hra s Woodas je skvelým tréningom mozgu, podporuje tiež kreativitu. Woodas možno totiž zostaviť na milión spôsobov. Postačí vám k tomu 2 alebo 3 sady, môžete zostavovať najrôznejšie tvary alebo hrať pokojne vo dvojici – súťažte o to, kto zostaví najvyšší a najrýchlejší zostavu.

Celý projekt môžete podporiť tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *