Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Nie každý má to šťastie alebo chce bývať v dome so záhradou. Aj v meste si však môžete užiť leto štýlovo – keď viete, ako na to. Urobte zo svojho balkóna svoj vlastný malý letný raj. Aj malý priestor možno využiť pre slastnú oázu pokoja. Skúste to s našimi tipmi. A vstávanie s kávou bude radosť, rovnako ako večery s pohárom vína v ruke. Vychutnávajte si svoje mesto so všetkým – každý deň.

Darujte si zeleň

Zelená – farba, ktorá má jedinečnú moc upokojovať, rovnako ako harmonizovať. Zelené rastliny by na balkóne či terase bytu nemali chýbať. Už len preto, že miesto perfektne oživia a osviežia – a mestská šeď nebude mať šancu! A že nemáte čas sa o toľko zelene starať alebo to s ňou neviete? Potom to skúste aspoň s niekoľkými umelými rastlinami – tu však pozor, nie každá vyzerá prirodzene, vyberajte také, ktoré sa maximálne podobajú živým rastlinám, aby robili rovnakú parádu, ako čerstvé kvety.

Na okamih sa posaďte

Záhradný set FIJI

Predstavte si ideálny kútik, kde by ste si radi vychutnali šálku kávy alebo chvíľu pri knihe. Ako vyzerá to pravé posedenie? A presne také si skúste vizualizovať tiež na svojom balkóne. Je to možné? Zmestí sa tam? Aj malý priestor nemusí prísť o príjemné sedenie. Ponúkajú sa drevené či kovové balkónové sety, príjemné pufy, alebo alternatívne vankúše. A čo takto skúsiť viac typov naraz? Aj váš balkón môže vyzerať nevšedne, keď do dekorovania vložíte svoje momentálnej nápady a náladu. Každá stolička iná? Prečo nie, aj staré alebo iné veci majú kúzlo.

Odložte si pohárik a zasnívajte sa

Vaše mesto, váš nádych a výdych. Aby ste si mohli svoje zázemie užívať so všetkým, nemala by pri sedení chýbať ani praktická odkladacia plocha. Klasický stolík, sklopný balkónový stolík, police, alebo snáď klát či stará bednička? A čo sa pozdáva vám? Nezabudnite, že plocha by mala zodpovedať vašim potrebám. Bude stolík slúžiť len na odloženie hrnčeka, alebo sa vám bude hodiť väčší priestor napríklad na vodnú fajku alebo milované sviečky? Aj podľa toho vyberajte, aby ste neskôr urobili zo svojich letných večerov magické.

Aby vaše chvíle mali kúzlo

Nezabudnite doplniť balkón všetkým, čo z vašich momentov strávených tu urobí nezabudnuteľné. Osvetlenie v podobe lampičky, lampy alebo LED reťaze rozhodne nesmie chýbať. Pre väčší komfort majte pri ruke box alebo kôš, kde budete mať výbavu pre chladnejšie počasie – napríklad prikrývky a náhradné vankúše. Nakoniec balkón prezrite a porozmýšľajte, či by ste mu chceli dodať ešte nejaký svoj osobitý dotyk. Môžete pridať staré rádio, sochu či vázu, koberček alebo čokoľvek vás napadne. Žite svoje mesto.

Bavlnené svietiace guličky – cottonovelove

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *