Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
Šatny a předsíně Novamobili

Prídete unavení z práce domov a hneď vo dverách zakopnete o pohodené papuče. Vedľa malej skrinky na topánky stoja odložené lyže, ktoré ešte nikto neodniesol do pivnice. Na dvoch malých háčikoch sú pohádzané mikiny, šály a bundy celej rodiny. Situácia v predsieni vám asi už na tak zlej nálade z práce nepridá. Pritom stačí tak málo a mohli by ste v predsieni napríklad aj tancovať. Navyše sa hovorí, že predsieň a vstupná hala je vizitkou nášho domu. Veď je to prvá miestnosť, do ktorej naše návštevy vstupujú.

Šatny a předsíně Novamobili
Šatny a předsíně Novamobili

Rada prvá – Myslíte v boxoch

Pri zariaďovaní predsiene majte na pamäti, že voľba úložných priestorov je základom. Ak nevlastníte pivnicu ani povalu, je to o to viac zásadnejšia úloha. Veľmi elegantným riešením sú úložné boxy. Môžu sa skladať jeden na druhý, alebo umiestňovať do policových systémov. Dáte do nich prakticky všetko, čo v správnej predsieni býva – nesezónne oblečenie, papuče, nepoužívané detské hračky aj papier do zberu.

Výhody boxov nespočítate ani na prstoch oboch rúk. Spomeňme napríklad ich nadčasovú eleganciu vďaka širokému sortimentu tovaru na trhu – drevené, plastové, látkové, prútené, s vekom aj bez veka. Plastové schovajú to, čo má byť pred zrakom ukryté. Látkové a prútené sú zase priedušné a oblečenie vám v nich nezvlhne. A ak potrebujete naozaj ušetriť veľa miesta, potom siahnite po vákuových vreciach. Sú vhodné aj na cestovanie.

Rada druhá – Rozsvieťte si

Nemáme teraz na mysli si rozsvietiť na to, aby ste v záplave vecí nezakopli. Ale správne zvolené svetlá dokážu s priestorom robiť optické divy. Do predsiení nie je vhodné umiestňovať závesné lustre, zbytočne uberajú miesta. Stropné alebo stenové svietidlo s bielym alebo mliečnym tónom farby je oveľa lepšia voľba. Nehrozí úraz hlavy a prežiari väčšiu časť chodby.

Prípadne sa dajú na stenu umiestniť LED pásiky, ktoré majú síce slabšiu svietivosť, ale môžete sa vyhrať s ich farbičkami. Určite nezabudnite, že aj vaše zrkadlo potrebuje osvietiť. Malá úsporka nad vrchným rámom zrkadla bude ideálnou voľbou.

Predsieň od štúdia REPROJECT
Predsieň od štúdia REPROJECT

Rada tretia – Optické kúzla

Keď je predsieň naozaj malá, tak si musíme vypomôcť optickými ilúziami a aspoň oklamať naše zmysly. Najväčším pomocníkom sa tak stáva zrkadlo. Nemusíte sa uspokojiť iba s jedným oválnym alebo štvorcovým kusom uprostred hlavnej steny. Neplánujete úložné boxy? Potom stavte na šatníkové skrine so zrkadlovou stenou. Leštenie vám zaberie viac času, ale za elegantnosť a pocit väčšej vzdušnosti to predsa stojí.

Nechcete leštiť? Aj tu existuje elegantné riešenie v podobe samolepiacej zrkadlovej fólie na stenu s lesklým povrchom. Aplikácie sa báť nemusíte, len stiahnete zadný papier a uhladíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *