Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
Inšpirácia kúpeľne od Biano

Koľko rekonštrukcií kúpeľne za celý život vykonáte? Veľa ich určite nie je a ak túžite po praktickej kúpeľni, ktorá vám vydrží pokojne aj pätnásť rokov, bude sa vám nasledujúci prehľad 7 častých chýb skutočne hodiť.

Inšpirácia kúpeľne od Biano
Inšpirácia kúpeľne od Biano

1. Nekvalitné a lacné

Ak chcete, aby vám kúpeľňa skutočne vydržala, nemôžete spoliehať na nekvalitné a lacné materiály. Rekonštrukcia kúpeľne je bez diskusie veľkou investíciou, avšak na dlhú dobu. Keď si vyberiete to vôbec najlacnejšie vybavenie, nemôžete sa čudovať, že vás čoskoro zastihnú prvé ťažkosti, napríklad v podobe tečúcej batérie či popraskaného sprchovacieho kúta.

2. Zlá veľkosť obkladov

Veľkosť obkladov hrá zásadnú úlohu v tom, ako sa budete v kúpeľni cítiť. Myslíte si, že do malej kúpeľne patria malé obklady? Určite to nie je pravda. V kurze sú veľkoformátové obklady, ktoré pôsobia veľmi atraktívne. Nenechajte sa od nich odradiť ani v prípade malej kúpeľne. Nebudete ľutovať.

3. Matné sklo, kam sa pozrieš

Číre sklo v kúpeľni pôsobí moderne, ale pri rekonštrukcii mnoho ľudí volí radšej matné sklo. Pravdepodobne zo strachu, že ich niekto pri sprchovaní uvidí. Je to škoda. Popremýšľajte nad tým, či sú tieto obavy oprávnené. Stačí v rodine rešpektovať súkromie. Číre sklo sa navyše pri sprchovaní zaparí.

4. Neprítomnosť umývadla na WC

Samostatné umývadielko na toalete sa môže zdať ako hlúposť. Veď je vždy možné umyť si ruky v kúpeľni alebo v kuchyni v dreze. Je to však praktické? V početnejších rodinách sa umývadlo hodí. Nemusíte rušiť niekoho, kto je v kúpeľni. Rovnako tak nezanášate baktérie do kuchyne. Cena umývadla je navyše v porovnaní so zvyškom rekonštrukcie zanedbateľná.

5. Podlahové kúrenie je zbytočnosť

Podlahové kúrenie je hitom, ale pri rekonštrukcii sa môžu objaviť obavy, či nemôže toto kúrenie časom prasknúť. V prípade, kedy vám podlahové kúrenie inštaluje odborník, je to veľmi nepravdepodobné. Podlahové moderné kúrenie v kúpeľni je komfortná záležitosť, ktorá znateľne zvyšuje radosť z ranného vstávania. Nebojte sa ho a objavte jeho výhody.

6. Kúpeľňový nábytok netreba

Pár uterákov a nejaká tá kozmetika, to je všetko. Alebo snáď nie? Časom určite nie, pri rekonštrukcii kúpeľne nezabúdajte na dostatok úložných priestorov. Šikovným riešením je napríklad spojenie umývadla so spodnou skrinkou. Opäť je dôležité vyvarovať sa najlacnejším kusom nábytku. V kúpeľni je vlhké prostredie, ktoré dáva nábytku zabrať.

7. Obdĺžniková vaňa je nepohodlná

Ste presvedčení o tom, že jedine rohová vaňa vám ponúkne pohodlie a dostatok priestoru? Nie je to úplne pravda, vždy záleží na konkrétnom prevedení. Klasická obdĺžniková vaňa tiež dokáže byť prekvapivo pohodlná a spravidla vyžaduje k napusteniu menej vody. Vyberajte si také vane, ktorých vnútorný tvar kopíruje ľudskú siluetu.

Pri rekonštrukcii kúpeľne sa pochopiteľne môžete dopustiť aj ďalších chýb, avšak tie vyššie spomenuté dokážu naozaj zamrzieť. Keď na ne nezabudnete, máte skoro vyhraté.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *