Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
Byt na prenájom od I.D. Arch

Ak bývate v prenajatom byte, vždy ste limitovaní podmienkami majiteľa. Tie môžu byť v smere možných úprav veľmi striktné, to však neznamená, že musíte prežívať v tmavom byte bez štipky života. Stačí byť kreatívny a podnájom dokážete za minimum peňazí premeniť na domov.

Biele steny sú nudné

Byty určené na prenájom majú často na stenách neutrálnu farbu, ktorá nikoho neurazí. Väčšinou sa jedná o bielu, prípadne nejaký pastelový tón. Za situácie, kedy vám majiteľ nepovolí vymaľovať si byt inak, je skvelým riešením výber vhodných obrázkov, plagátov či dizajnových samolepiek. Farba na stenách vaše bývanie oživí a dodá mu štýl. Nehovoriac o tom, že na obrázkoch skutočne môže byť čokoľvek. Pred sťahovaním obrázky iba zložíte a samolepky ľahko odstránite.

Byt na prenájom od I.D. Arch
Byt na prenájom od I.D. Arch

Koberec dokáže zázraky

Vymeniť nepeknú podlahu za inú? To je v prvom rade obrovská investícia a v druhom možno predpokladať, že z toho majiteľ nebude skákať do vzduchu radosťou. Oveľa lepším riešením je obstaranie farebného koberca s dlhším vlasom. Je len na vás, aký si vyberiete.

S kobercami a rôznymi prehozmi sa môžete vyhrať v rámci celého bytu. Obývacia izba s veľkou sedačkou sa vďaka prehozu dokáže premeniť na nepoznanie. Dajte si len pozor na zbytočne veľké množstvo farebných kontrastov. Interiér potom pôsobí nesúrodo a nepohodlne.

Kúpeľňu zachránia doplnky

Kúpeľňa je miestnosť, v ktorej sú v prípade podnájmu všetky stavebné úpravy zakázané. Navyše draho rekonštruovať niečo, čo vám ani nepatrí, nedáva príliš zmysel. Čo ale robiť, keď sa vám kúpeľňa a jej obklady skutočne nepáčia? Jedinou záchranou pred pobytom v takto nehostinnom prostredí sú rôzne doplnky. Kúpte v jednom odtieni sprchový záves, uteráky, koberčeky a ďalšie vybavenie. Výsledok vás milo prekvapí.

Kvety do interiéru patria

Súčasťou podnájmu väčšinou nebývajú kvety. Veď kto by sa o ne staral, keď byt zrovna nikto neobýva. Vy ich však mať môžete, dokonca vám to pomôže podnájom urobiť opäť o niečo prívetivejší a krajší. Niekoľko živých kvetov v zaujímavých kvetináčoch do interiéru patrí. Rovnako ako ďalšie doplnky, ktoré môžete do ich blízkosti umiestniť. Malá polička s kvetinou, fotografiou a sviečkou obľúbenej vône vám dá zabudnúť na to, že si bývanie iba prenajímate.
S vyššie spomínanými tipmi sa vám bude v podnájme hneď lepšie bývať, a preto ich určite neváhajte zrealizovať. Zmena a nový vzhľad bývania vás veľmi milo prekvapí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *