Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Že patria servírovacie stolíky iba do reštaurácií? Rozhodne to nie je pravda, veľmi dobrú službu odvedú aj u vás doma. Na čo všetko sú dobré a ako si servírovací stolík vybrať?

Inšpirácia od štúdia KP INTERIORS

Servírovací stolík skutočne nepatrí k výbave bežnej domácnosti. Ak však potrebujete naraz servírovať jedlo a pitie viacerým ľuďom, alebo naopak potrebujete rýchlo zožať špinavý riad bez zbytočného chodenia sem a tam, je stolík skvelým pomocníkom. V rodinách s viacerými členmi v domácnosti, nájde tento kus vybavenia určite využitie. Pozrite sa, podľa čoho si servírovací stolík vybrať.

Ako chcete servírovací stolík využívať?

Pri výbere servírovacieho stolíka sa musíte najskôr rozhodnúť, akým spôsobom ho chcete využívať. Budete s ním voziť niekoľko tanierov na záhradnej párty? Alebo ho naopak potrebujete na drobnosti pre dvoch k večernému sledovaniu televízie? Servírovacie stolíky sú na trhu k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Tie najmenšie sú na dva taniere a poháre, tie najväčšie majú naopak niekoľko políc. Pohodlne v nich odveziete jedlo a pitie pre viac ľudí. Pred nákupom si tak premyslite, za akých situácií budete stolík najviac využívať.

Kolieska stolíka sú veľmi dôležité

Pri každom servírovacom stolíku sú veľmi dôležité kolieska. Niektoré modely majú iba dve kolieska. Na ľahšiu záťaž a kratšie jazdy to nevadí. Pre výjazdy s viacerými pokrmami mimo hladkú podlahu sa však viac hodia prevedenia so štyrmi dostatočne veľkými kolieskami a pevným madlom. U väčších stolíkov by mala byť súčasťou výbavy tiež brzda, ktorá garantuje, že vám nedeľný obed spoločne so zákuskami neodíde niekam do krovia.

Vyberte si materiál a dizajn stolčeka

K najlacnejším servírovacím stolčekom sa radia tie vyrobené kompletne z plastu. Ich prednosťou je nízka hmotnosť a slušná odolnosť. Na výber však máte tiež stolíky kovové, sklenené či drevené. Posledná spomenutá varianta môže vyzerať naozaj luxusne. Stačí staviť na masívne prevedenie a exotiku. Skvelým príkladom je mahagónové či ebenové drevo.

Servírovací stolík by mal v ideálnom prípade ladiť so štýlom vášho interiéru. Je často v pohybe, a preto by mal pasovať nielen do kuchyne, ale aj do ďalších miestností, kde sa bude často nachádzať. V dnešnej dobe našťastie už nie je problém zohnať stolík v ľubovoľnom vzhľade od retro štýlu po modernu.

ROUND Servírovací stolík indický palisander

Servírovací stolík privezie pohodlie

Je skvelé mať pri grilovaní a posedení s priateľmi všetko po ruke bez toho, aby človek musel každú chvíľku odbiehať preč. Servírovacie stolíky poskytujú praktický úložný aj pracovný priestor, ktorý vám ušetrí nejednu cestu do kuchyne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *