Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.

Praktickým pomocníkom a doplnkom k našej posteli sú nevyhnutné nočné stolíky. Avšak nie vždy je ich výber úplne jednoduchý. Ak patríte medzi tých, ktorí prepadli originálnemu a nezabudnuteľnému bývaniu, potom rozhodne môžete popustiť uzdu svojej fantázii a skúsiť sa realizovať – napríklad vymyslieť vlastné originálne stolíky, ktoré vyšperkujú vašu spálňu.

Ilustračný obrázok, zdroj
Ilustračný obrázok, zdroj

Nočné stolíky nemusia byť ani zďaleka zladené s vašou posteľou – farbou, materiálom či designom. Je hneď niekoľko možností, ktorými rozbijete nudu v interiéri a vyriešite tak praktickú zónu na lampičku, budík alebo večernú šálku čaju.

Drevené schodíky

Zaujímavý a rustikálny dojem tvorí použitie drevených schodíkov namiesto nočných stolíkov. Ich výhodou je nielen nízka cena, ale predovšetkým možnosť ponechať drevo prírodné, nafarbiť, namoriť alebo sa pustiť do patinovania. Môžete tak skúsiť klasický lak a ponechať drevu jeho prirodzený vzhľad, alebo môžete spálňu rozžiariť pestrou farbou, ktorá vytvorí zaujímavý kontrast ku zvyšku izby.

Nočný stolík v tvare písmena Z V1621 Dekorhome
Nočný stolík v tvare písmena Z V1621 Dekorhome

Poleno

Populárnym riešením je jednoznačne nočný stolík z dubového či iného polena. Surové drevo vytvára príjemnú a hrejivú atmosféru a dodá spálni prírodný podtón.

Drevený či plastový box

Debničky priskrutkované dnom k stene sú tiež jednou z originálnych variantov pre vytvorenie nočných stolíkov. Materiál rozhodne o tom, akú náladu stolíky podporia.

Halmar nočný stolík: mezo km-1
Halmar nočný stolík: mezo km-1

Police za posteľou

Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu nechcete dva klasické nočné stolíky, potom môžete siahnuť po minimalistickom riešení a vybrať k posteli policu, ktorú umiestnite po celej jej šírke. Získate dekoračné i odkladacie miesto.

Plechové skrinky

Plech ako materiál rozbije doterajšie dojmy z vašej spálne. Farebné plechové skrinky môžete použiť ako nočný stolík, ktoré sa stanú moderným doplnkom. Ak nechcete využiť pestré farby, skúste napríklad medené, ktoré z plechovej skrinky urobia elegantný no napriek tomu nápaditý kúsok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *