Contact information

Theodore Lowe, Ap #867-859 Sit Rd, Azusa New York

We are available 24/ 7. Call Now.
horcicova farba v interieri v podobe horcicovej sedacky

Horčicová farba posledné mesiace borí mýty a kraľuje v interiéroch aj v módnom priemysle. Poďte sa do nej zamilovať aj vy. A možno ňou privoláte jar a viac slnka. Dokonca sa táto farba stala aj farbou roka 2021, spolu so šedou, s ktorou vytvára úžasný kontrast.

Kde se vzala, tu se vzala

Biele steny pôsobí pochmúrne a nudne. Čo je v poriadku, ak zvyšok interiéru trocha oživíte. Napríklad práve horčicovou farbou! Tá vznikla zmiešaním žltej kurkumy s vodou. Je veľmi obľúbená, pretože obsahuje medové podtóny a pôsobí teplo a útulne. Ide o typická farba jesene, ktorá zároveň evokuje aj farby života a jari a vôbec – my si myslíme, že sa absolútne hodí pre akékoľvek ročné obdobie!

S horčicovou farbou do interiéru prinesiete kľud a štýl zároveň. Navyše jej veľkou výhodou je, že vás len tak neomrzí. Zvyšok nábytku ale voľte opatrnejšie. Ide o naozaj výrazný odtieň, preto ostatné kusy do bytu vyzerajte v jemnejších farbách, ktoré ju doplnia, ale neutopia.

A tom ako kombinovať farby v interiéri sme písali tu: Farby v interiéri.

S čím môžete kombinovať horčicovou farbu?

  • biela
  • čierna
  • šedá
  • krémová
  • námornícka modrá
  • tlmená červená
  • fľaškovo zelená
  • tmavo zelená

A ako na horčicovou farbu v interiéri? Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie produkty v horčicovej farbe!

1. Sedacie súpravy v horčivovej farbe

Sedačky v tejto farbe pôsobia v interiéri skvele a nevšedne. Nedopĺňajte ju mnohými doplnkami, výrazná je sama o sebe. A verte, že si ju zamilujete na prvý pohľad.

Ako vybrať sedačku, sme napísali tu.

2. Horčicové kreslá

S horúcim čajom, kakaom alebo knihou. Alebo všetkým dohromady. Horčicové kreslá do vášho interiéru skvelo zapadnú. Zvoľte ich ako súčasť setu s gaučom, alebo pokojne aj samostatne.

3. Postele s horčicovým čalúnením

Pre medovo sladké sny sú tu postele vo farbe horčice! Čalúnené postele nájdete v najrôznejších obmenách. Opäť potom ale vyberajte skôr neutrálnejšie a nevýrazné obliečky a ďalšie lôžkoviny. Ideálne biele alebo čierne, či sivé.

Prečítajte si, ako vybrať posteľ, ktorá vydrží roky.

4. Obliečky, ktoré budú slnkom vašej spálne

Ak nechcete kupovať hneď horčicovú posteľ, dokúpte aspoň obliečky v tejto farbe. A to pokojne aj obojstranné. Dosiahnete rovnaký estetický účinok a vo chvíli, kedy budete potrebovať zmenu, stačí iba prezliecť periny.

Neviete, ako na textil do spálne? Poradíme!

5. Závesy – slnko von aj vnútri

Ak máte doma závesy, určite je využite. Tie horčičové zútulnia priestor, zateplia ho a poskytnú vám dostatok medového súkromia.

6. Doplnok v podobe horčicových vankúšov

Skvelá vychytávka pre všetkých milovníkov tejto farby, ktorí chcú nízkonákladové riešenia. Miesto posteľou, gaučov a kresiel vám stačí len skvelé dekoračné vankúšiky!

7. Koberce s horčičovými detailmi

V interiéri sa dajú skvele kombinovať s ďalšími doplnkami. Reč je o hořčicových kobercoch. Vyberajte celofarebné, alebo pokojne aj sivé, kde je horčicová len v rámci jedného doplnkového vzoru. Aj to sa počíta!

Poradíme vám, ako vybrať koberec.

8. Horčicová farba na stoličkách

Medová farba pristane aj jedálni a kuchyni. Pohodlné horčicovej jedálenská stolička nepôsobí agresívne a v jedálni vám poskytnú presne toľko pokoja, koľko potrebujete. A možno vám pomôžu pri raňajkách naštartovať deň.

9. Stolíky a stoly

A v neposlednom rade nepodceňte nábytok v podobe skríň, skriniek a komôd. Netradičné čalúnenie alebo náter vám zaručí jedinečnosť v interiéri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *